Doğadan en iyisi! Benzersiz bir şekilde kombine edilmiştir. LaVita, mikro besinleri (vitaminler ve eser elementler) beslenme bilimi ve bitki bilimi ile buluşturdu.

Doğal sebzeler Güney Almanya'dan geliyor. Brokoli, havuç, pancar ve ıspanak gibi birbiri ile koordineli ve besleyici bir çok sebze içerir.

Elma çeşitlerimiz gibi yerel meyvelerimizde bostanlardan gelmektedir. LaVita'da yaban iğdesi, kuşburnu ve çakal eriği de bulunur. Egzotik meyveler birçok enzimi içerisinde bulundurur. LaVita için 20’den fazla meyve türü seçtik.

Zararlı ürünler ve katkı maddesi içermez. Hem ham madde hem de son ürün kontrolü ile garanti edilir.

20'den fazla bitkiden oluşan, kaynatılan ve elle sıkılan bitki özü barrique fıçılarda fermente edilir. Deve dikeni, ısırgan otu, zencefil ve enginar gibi sebzelerden elde edilen malzemeler parçalanır ve vücut için hazır hale getirilir.

Kabak çekirdeği, keten tohumu, üzüm çekirdeği ve hodan tohumlarından elde edilen yüksek kaliteli bitkisel yağlar özenle soğuk sıkılır. Bu şekilde tüm değerli içerikleri korunmuş olur. Yağlar sayesinde vücut yağda çözülen D, E ve K vitaminlerini daha iyi emebilir. Aloe vera, yeşil çay ve mate özü ile içerik tamamlanır.

LaVita Malzeme Listesi

LaVita, bitkisel özler, bitkisel yağlar, vitaminler ve mineraller ile meyve ve sebzelerden oluşan bir özsu konsantresidir: Meyve Suyu Konsantresi (% 70) Portakal, Limon, Elma, Papaya, Üzüm, Ananas, Çarkıfelek, Çilek, Kiraz, Frenk Üzümü, Aronya, Turna Yemişi, Nar, Çakal Eriği, Kara Mürver, Yaban Mersini, Kır İğdesi, Karamuk, Kuşburnu; Bitki Suları (% 12) Pancar, Havuç, Zencefil, Salatalık, Soğan, Lahana, Kırmızı Biber; Sebze Suyu Konsantresi (% 6) Pancar, Kereviz, Havuç, Salatalık, Kırmızı Biber, Lahana, Rezene, Soğan, Domates; Brokoli, Ispanak, Yer Elması; Bitki Özütleri (% 5) Kekik, Yaban Sarımsağı, Melisa, Karahindiba, Ihlamur Çiçeği, Biberiye, Enginar, Zencefil, Kuşburnu, Adaçayı, Fesleğen, Maydanoz, Bahçe Rezenesi, Isırgan Otu, Beşparmak Otu, Sinir Otu, Taş Anasonu, Atkuyruğu, Kantaron, Şerbetçi Otu, Yoğurt Otu, Anason, Civan Perçemi, Deve Dikeni, Kavun, Muz, Barbados Kirazı; Bitkisel Yağlar (% 1,5) Hodan, Kabak Çekirdeği, Üzüm Çekirdeği, Keten Tohumu; Diğer Bileşenler İnulin, Yeşil Çay, Mate, Tarçın, Chlorella, Lepidyum, Roybos, L-Karnitin, Omega-3 Yağ Asitleri (Keten Tohumu Yağından Elde Edilmiştir), Koenzim Q10; Vitaminler ve Mineraller C Vitamini, Magnezyum, E Vitamini, Çinko, Niasin, Demir, Pantotenik Asit, Biyotin, B12 Vitamini, B6 Vitamini, B1 Vitamini, D Vitamini, Manganez, B2 Vitamini, K2 Vitamini, Bakır, K1 Vitamini, Folik Asit, Selenyum, Molibden

Doğa, vitaminlerden daha fazlasını sunuyor ve LaVita da bundan faydalanıyor. Meyve, sebze ve bitkilerde sekonder metabolitlerin birçok çeşidi bulunmaktadır. Doğal gıda maddelerinde her zaman vitaminler ve eser elementlerle birlikte etkili olur. Bu maddelere polifenoller, flavonoidler veya karotenoidler denir. Bitkilerin renklerinden ve UV ışınlarına karşı korunmalarından sorumludur.

j

Online sipariş vermek için

Siparişleriniz aynı gün kargoya verilir.
Ücretsiz Kargo!

u

Telefonla sipariş vermek ya da destek almak için

Çalışma Saatlerimiz:
Hafta içi her gün saat 09:00 - 18:00
Bu saatler dışında bizlere bilgi@lavita.web.tr e-posta adresimizden ulaşabilirsiniz.