LaVita, 20 yılı aşkın süredir güvenin adı. Doğadan en iyisi (Almanya Menşeili).

LaVita günlük yaşantınızın bir parçasıdır. Tıpkı sizin gibi bizde LaVita'nın sadece doğanın en iyilerini içermesini istiyoruz. Bu sorumluluğun bilincindeyiz. Bu nedenle LaVita için kullandığımız gıda maddelerini detaylı kontrollerden geçiriyoruz.

Malzemelerimizin menşei, LaVita'nın kalitesi açısından belirleyicidir. Tedarikçilerimizi özenle seçiyor ve birlikte uzun yıllar çalışıyoruz. Böylece LaVita'mızın yalnızca yüksek kalite standartlarımızı karşılayan malzemeleri içerdiğinden emin oluyoruz.

LaVita doğal ortamda oluşturulur. Malzemelerimizi mümkün olduğunca yerel ve bölgesel olarak tedarik etmeye önem veriyoruz. Yerel meyve çeşitleri yöredeki bostanlardan gelmektedir. Burada, bilhassa sekonder metabolitler bakımından zengin olan, denenmiş ve test edilmiş elma çeşitleri öne çıkmaktadır. Sebze çeşitleri, Güney Almanya'da organik tarımla elde edilmektedir. Böylece havuçlarımız ve pancarımız, Schwaben'de bulunan Nördlinger Ries'in besin açısından zengin olan topraklarında yetişmektedir.

Üretimden teslimata kadar maksimum tazelik. Her sipariş genellikle siparişin verildiği gün veya en geç bir sonraki iş gününde depomuzdan çıkar ve çoğu zaman 2–3 iş günü içinde teslim edilir. Paketleme konusunda ise sürekliliğe odaklanıyoruz. İklime duyarlı ambalaj kullanıyor ve Dünya'daki iklim koruma projelerini destekliyoruz.

j

Online sipariş vermek için

Siparişleriniz aynı gün kargoya verilir.
Ücretsiz Kargo!

u

Telefonla sipariş vermek ya da destek almak için

Çalışma Saatlerimiz:
Hafta içi her gün saat 09:00 - 18:00
Bu saatler dışında bizlere bilgi@lavita.web.tr e-posta adresimizden ulaşabilirsiniz.