LaVita günlük beslenmemizi optimize eder. Tüm önemli vitaminler ve eser elementlerle doğal ve bütünseldir.

A

LaVita günlük mikro besin (vitaminler ve eser elementler) alımımızı optimize eder.

Günlük yaşamda sağlık açısından gerektiği gibi beslenmek her zaman kolay değildir. LaVita, günlük beslenmeyi 70’ten fazla doğal bileşen, tüm önemli vitaminler ve eser elementlerle destekler.

I

LaVita dozajı bilimsel olarak onaylanmıştır.

Vücudumuzdaki hemen hemen her metabolik adımda mikro besinler yer alır ve bunlar sağlığımızın korunması için oldukça önemlidirler. LaVita, EFSA'nın (Avrupa Gıda Güvenliği Otoritesi) bağışıklık sistemi için önemli olduğunu bilimsel olarak onayladığı dozajlarda gerekli tüm vitamin ve eser elementleri içerir. LaVita, demir, C, A, D, B6, B12 vitaminleri, folik asit, bakır, selenyum ve çinko ile birlikte bağışıklık sisteminin normal işlevini destekleyen tüm ilgili mikro besinleri de bünyesinde bulundurur.

LaVita en iyisini rol model olarak alır: Doğa’yı.

Vitaminler ve eser elementler en fazla verimi bir aradayken sağlar ve birbirlerini tamamlar. Doğada meyve ve sebzeler sadece tek bir vitamin veya eser element değil bir çeşitlilik içerir. LaVita sadece dengeli miktarda vitamin ve eser elementler içermez, aynı zamanda enzimler ve ikincil bitki maddeleri de içerir. Bu şekilde, LaVita doğal beslenmenin mucizevi etkilerini kullanır.

U

Geniş bir mikro besin temeli için dengeli dozaj.

İdeal olan, her zaman vücuttaki mikro besin miktarını artırmaktır. Bu şekilde sağlımızın dengesini sağlayabiliriz. LaVita, mikro besin alımını her gün olması gerektiği düzeyde optimize eder.

P

Biyoyararlanım bilimsel olarak kanıtlanmıştır.

Uluslararası literatürde yayımlanan çalışma kanıtlamıştır ki1: LaVita'daki vitaminler ve eser elementler hücrelere ulaşıyor. Böylece bakır hariç ölçülen tüm kan değerleri (A, B1, B2 vitamini, niasin, pantotenik asit, B6, folik asit, B12, biotin, E, K, demir, krom, çinko, selenyum, koenzim Q10, L-karnitin ile beta-karoten) çalışma sırasında belirgin şekilde ve tam olarak gerektiği seviyede iyileşmiştir.

1* NeuroendocrinologyLett. 2015 Sep 12; 36(4): 337-347, Yönetim: Prof. Dr. Mosgöller, Viyana Üniversitesi
F

Her yaşa, her kesime uygun.

İster genç ister yaşlı ister kadın ister erkek, özellikle profesyonel sporcu ve sağlıklı yaşamayı ilke edinen herkes LaVita gibi sıvı ve lezzetli bir ürünü günlük yaşantısına kolayca entegre edebilir. Genellikle çoğu kişi LaVita'yı sabah kahvaltısında içmeyi tercih eder.

Beslenmenin kesinlikle sağlığımızın temelini oluşturduğuna inanıyoruz. LaVita dengeli bir beslenmenin yerini almamalıdır ki alamaz da. Ancak LaVita sayesinde tek bir ürünle günlük beslenmemizi akıllıca ve kolayca destekleyebiliriz. Dolayısıyla konseptimiz, doğadaki gibi olabildiğince çeşitli bir beslenmeye dayanmaktadır.

j

Online sipariş vermek için

Siparişleriniz aynı gün kargoya verilir.
Ücretsiz Kargo!

u

Telefonla sipariş vermek ya da destek almak için

Çalışma Saatlerimiz:
Hafta içi her gün saat 09:00 - 18:00
Bu saatler dışında bizlere bilgi@lavita.web.tr e-posta adresimizden ulaşabilirsiniz.