LaVita'yı kullanmak çok kolay. İstediğiniz zaman kullanmaya başlayabilir, istediğiniz zaman kullanmayı bırakabilirsiniz.

1.

LaVita'yı buzdolabında muhafaza ediniz. Konsantre suyumuz doğal bir ürün olduğundan koruyucu veya diğer katkı maddelerini içermez. Bu nedenle LaVita'yı buzdolabında muhafaza etmeniz çok önemlidir. LaVita açıldıktan sonra 70 - 90 gün içerisinde tüketilmelidir (bkz. son kullanma tarihi).

2.

Günde 2 x 10 ml (bir yemek kaşığı).Mikrobesin kürünü oluşturmak için ilk 75 gün boyunca günde 2 x 10 ml (bir yemek kaşığı) LaVita’yı sadece 90 ml (yarım su bardağı) su ile karıştırın. 75 günden sonra günde 10ml (1 yemek kaşığı) kullanmanız yeterli olacaktır (temel alım).

3.

Günlük yaşantınıza entegre edin. Optimal fayda için düzenli kullanım tavsiye edilmektedir. LaVita’yı, örneğin kahvaltı ve akşam yemeğinde kullanarak günlük yaşamınızın ayrılmaz bir parçası haline getirebilirsiniz.

4.

Kişisel danışmanlık alın. Müşterilerimizle kişisel iletişim bizim için çok önemlidir. Sağlık danışmanlarımız, LaVita ile ilgili tüm sorularınızda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaktır.

j

Online sipariş vermek için

Siparişleriniz aynı gün kargoya verilir.
Ücretsiz Kargo!

u

Telefonla sipariş vermek ya da destek almak için

Çalışma Saatlerimiz:
Hafta içi her gün saat 09:00 - 18:00
Bu saatler dışında bizlere bilgi@lavita.web.tr e-posta adresimizden ulaşabilirsiniz.